РИБОЛОВЦИ ПРОНАШЛИ ТЕЛО У ПОТПЕЋКОМ ЈЕЗЕРУ: Леш у фази распадања плутао по води
01. 06. 2021. у 14:31 >> 14:32
ПРИБОЈСКИ риболовци пронашли су у Потпећком језеру, у уторак у раним послеподневним часовима беживотно тело мушкарца.
Повезане вести
ТЕЛО МУШКАРЦА НАЂЕНО У МОРАВИ: Полиција обавља увиђај
ТЕЛО за сада неидентификованог мушкарца нађено је данас поподне у Морави у Варварину, сазнају "Новости".
22. 05. 2021. у 19:09
НОВОСТИ САЗНАЈУ: Пронађен леш у Јужној Морави- Ради се о несталом човеку из Владичиног Хана
У ПЕТАК је у реци Јужна Морава код Владичиног Хана пронађен леш мушкарца, за кога се испоставило да је нестали Драган Стојановић (51) из ове општине чији нестанак је пријављен полицији 10. маја.
22. 05. 2021. у 09:04
ОБДУКЦИЈА РЕШАВА УЗРОК СМРТИ: У селу Стројковце пронађен леш - мушкарац по телу имао више убодних рана
БЕЖИВОТНО тело Р. Р. (63) из села Стројковце, код Лесковца, пронађено је у понедељак на улазу у породичну кућу у којој је живео сам. Њега су, према незваничним информацијама, пронашле комшије којима је било сумњиво што је у дому несрећног човека два дана непрекидно било упаљено светло.
05. 05. 2021. у 08:00
Најновије из рубрике
МЛАДИЋ ИЗГУБИО ОКО: Ухапшен насилник са Вождовца, за саучесницима се трага
Припадници београдске полиције ухапсили су синоћ М. К. (31) због сумње да је брутално претукао С. П. у београдском насељу Вождовац, наневши му трајне и тешке телесне повреде, у којима је жртва - изгубила око.
27. 03. 2026. у 20:42
ПЕТИЦИЈОМ БРАНЕ НАПАДАЧА Мештани Сечанице уз Бојана: Комшија Миодраг месецима добацивао његовој ћерки
НАКОН инцидента, који се 12. марта догодио у селу Сечаница код Ниша, када је Бојан Т. (41) тешко повредио свог комшију Миодрага Р. (61), део мештана покренуо је прикупљање потписа за петицију којом се од правосудних органа тражи блажи третман за осумњиченог.
27. 03. 2026. у 20:25
МИША ОМЕГА ОДБИО ЂИНЂИЋА, НИЈЕ ХТЕО У ВЛАДУ ПОСЛЕ 5. ОКТОБРА: Све о Миломиру Јоксимовићу , чије је тело нађено у Београду
БИЗНИСМЕН Миломир Јоксимовић (65), познатији као Миша Омега, својевремено власник стотинак српских предузећа, нађен је мртав у свом стану у Београду.
27. 03. 2026. у 20:13
ШЛЕПЕР СЛЕТЕО С ПУТА: Саобраћајна незгода код Кадињаче
НА путу Бајина Башта - Ужице, на деоници преко Кадињаче, данас је услед снежних падавина и клизавог коловоза дошло до проклизавања теретњака.
27. 03. 2026. у 19:05
ОГЛАСИЛО СЕ ПОСЕБНО ОДЕЉЕЊЕ ВИШЕГ ЈАВНОГ ТУЖИЛАШТВА: Полиција ће обавити разговоре са деканом и другим запосленима на Филозофском факултету
ПОСЕБНО одељење за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду издало је ново саопштење поводом случаја смрти студенткиње Филозофског факултета у Београду.
27. 03. 2026. у 18:28
Коментари (0)