ПОЗНАТ ИДЕНТИТЕТ ПОГИНУЛИХ: Стравична саобраћајна несрећа код Лознице, три особе у тешком стању (ФОТО)

ТЕЖАК удес у ком је четворо људи страдало, а троје је тешко повређено догодио се у четвртак, у 6,25 часова, на магистралном путу Завлака - Шабац, у селу Текеришу код Лознице.

ПОЗНАТ ИДЕНТИТЕТ ПОГИНУЛИХ: Стравична саобраћајна несрећа код Лознице, три особе у тешком стању (ФОТО)

Фото: В.Митрић

Како сазнају "Новости" до удеса је дошло када је на комби, који је покушавао да се прикључина магистралу налетео камион, који је стигао у село Текериш из правца шабачког села Волујца.

За воланом камиона био је Миленко Т. из Новог Сада, који је приведен на алкотестирање и установљено је да није имао алкохола у крви. Тек после увиђаја и вештачења биће познато како је дошло до ове трагедије.

У комбију у ком су били мештани околних села Јошеве и Милине било је седморо људи.

Лекари нису имали друге могућности него да констатују смрт Горана М., Радојке Ј., Софије Б. и Радислава Т.

Тешке повреде добили су С.З. Д.З.и Л.М.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

УПИСАО ЧАК ОСАМ ФАКУЛТЕТА: Шта од школе има Горан Богдан?