АУТОМОБИЛ ПОКОСИО ДВОЈЕ ДЕЦЕ У РАКОВИЦИ: Хитно превезени у Тиршову!

16. 06. 2021. у 20:37

ОКО 19.30 часова у Улици пилота Михаила Петровића, код броја 14, у Раковици догодила се саобраћајна незгода, у којој су повређена два пешака!

АУТОМОБИЛ ПОКОСИО ДВОЈЕ ДЕЦЕ У РАКОВИЦИ: Хитно превезени у Тиршову!

Фото: Д. Дозет

Аутомобил је налетео на двоје деце која су прелазила улицу, потврђено је у МУП-у. Једно од повређених малишана има девет година.

Полиција је, када је пристигла на лице места, тражила два возила хитне помоћи.

У Хитној помоћи су за "Новости" потврдили да је повређено двоје деце, пешаци, да су превезени у Тиршову и да је реч о лакшим повредама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ у клиници где се негује стручност, поверење и хумани приступ пацијентима