ХОРОР СЦЕНА ИСПРЕД ХОТЕЛА У НИШУ: Пронађен леш госта, сумња се да је пао са терасе
ИСПРЕД једног хотела у Нишу нађено је тело мушкарца који је у њему био гост. Реч је о држављанину Летоније који је као члан фолклорне групе учествовао на музичком фестивалу"Едикт".

Фото: Д. Дозет/Депоситпхотос
Према првим информацијама, мушкарац је највероватније пао са терасе своје собе. Биће прегледани снимци са видео камера и урађена обдукција.
Увиђај је у току.
Мушкарац је, према незваничним информацијама, јутрос дошао у хотел након прославе у видно алкохолисаном стању.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)