ТЕШКА САОБРАЋАЈКА У НЕМАЧКОЈ: Српски држављанин (19) заспао за воланом, повређена три путника
СРПСКИ држављанин (19) изазвао је карамбол у Немачкој, када се "БМW"-ом закуцао у неколико возила. Како наводе немачки портали, до удеса је дошло јер је тинејџер - заспао.

Фото: ЕПА
Удес се, према писању портала Вестфален, догодио јуче око 17 часова.
- Са младићем у колима су биле још три особе. Он се вероватно успавао и закуцао у најпре у сребрни "ауди", а потом се испревртао и сударио са "хјундаијем" који се налазио иза - пишу медији. Кола су била толико уништена да су из њих испали алати и предмети и оштетили још једно возило.
Повређена су три путника из "БМW", као и двоје из "Хјундаија".
(Курир)
Препоручујемо

ПОВРЕЂЕНО ТРОЈЕ МАЛОЛЕТНИКА: Саобраћајна несрећа код Босилеграда, кола слетела с пута!
25. 06. 2021. у 23:24

ПОГИНУО МЛАДИЋ (21) КОД СЈЕНИЦЕ: Тешка саобраћајна несрећа, мотором налетео на камион
25. 06. 2021. у 20:27

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)