ТРАГЕДИЈА КОД ГАЏИНОГ ХАНА: Младић (27) погинуо у шуми

02. 07. 2021. у 17:42

Д.К. (27) из села Душник код Гаџиног Хана погинуо је данас на планини Селичевица у атару села Вукманово.

ТРАГЕДИЈА КОД ГАЏИНОГ ХАНА: Младић (27) погинуо у шуми

Илустрација / Фото Н. Фифић

Према првим информацијама до трагедије је дошло када је на младића, који је у шуми био са рођаком, пало дрво.

Према првим информацијама, намеравали су да уклоне стабла која су зимус попадала, али је једно од њих младића смртно повредило.

На место несреће изашла је Хитна помоћ али су могли само да констатују смрт несрећног човека.

Полиција је потврдила догађај и саопштила да је обавештено надлежно тужилаштво.

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.

20. 07. 2025. у 15:05

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ЗНА ШТА ЈЕ ДРЖАВА Вучић о лидеру радикала: Само да знате...