ДВОЈИЦА СЕ УТОПИЛА У ДРАЧУ: Познати идентитети мушкараца које је прогутало море у Албанији
МУШКАРАЦ са Косова и Метохије С. О. (80), утопио се данас у вечерњим часовима у Драчу, саопштила је албанска полиција, преноси Репортери.
Фото: П.Милошевић
- Дана 13.07.2021. године у 18.40, на плажи у Драчу у насељу бр. 13, код 'Кавајине стене' грађанин Косова С. О. стар 80 година утопио се док се купао у мору - наводи се у саопштењу полиције.
Како се у саопштењу додаје, истражни тим изашао је на лице места, како би утврдио све околности несрећног случаја, преноси Косово онлајн
Данас раније, нешто иза поднева у Драчу се утопио и српски држављанин М. С. (43), који је тамо био на годишњем одмору.
(Блиц)
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)