ХАОС КОД "МИЛОШЕВОГ КОНАКА": Дрво пало на такси у покрету, саобраћај блокиран
ОКО 19 часова у Булевару патријарха Павла, на Савском венцу, дрво висине 15 метара пало је на такси возило у покрету.

Фото: Принтсцреен/Гоогле мапс
Несрећа се десила недалеко од "Милошевог конака", а о свему је обавештено Градско зеленило.
На сву срећу није било повређених, док је саобраћај обустављен.
Препоручујемо

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ВЕЛИКОГ ГРАДИШТА: Судар воза и аутомобила - Саобраћај у прекиду
15. 07. 2021. у 13:06

ЛОКАЛИЗОВАН ПОЖАР КОД ПРИБОЈА: 40 Ватрогасаца се борило са ватреном стихијом
14. 07. 2021. у 14:05

ШУМСКИ ПОЖАР ПРЕТИ МАНАСТИРУ УВАЦ: Гори 100 хектара борове шуме ветар распирује ватру
14. 07. 2021. у 12:22

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)