КОБНО ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ: Ово је Златко (53) из Горњег Милановца који се утопио у Сартију
ЗЛАТКО Б. (53) из Горњег Милановца, утопио се јуче у грчком летовалишту Сарти.

Фото: Фацебоок
Златко је био један од менаџера у руднику олова и цинка Контанго, тачније обављао је посао техничког директора.
Како су раније потврдили из овог предузећа, они ће се побринути да се његова супруга и дете врате у Србију.
Подсетимо, на Фацебоок страници Никана.гр јуче је објављено да купање на градској плажи у Сартију ових дана није безбедно.
"Нажалост, последњих дана у Сартију се утопило неколико људи. Јутрос двоје и један од њих је наш гост из Србије. Таласи нису баш толико велики, али су у неким деловима врло опасни, поготово око средине плаже. Они направе прилично велика удубљена у песку и купачи лако изгубе тло под ногама. Утапају се и добри пливачи. Спасиоци упозоравају, али људима се чини да не постоји нека велика опасност. Молимо вас да будете опрезн", стоји у објави.
(Курир)
Препоручујемо

СРБИН СТРАДАО У ГРЧКОЈ: Отац двоје деце (53) из Горњег Милановца се утопио у Сартију
25. 07. 2021. у 20:55

ТИНЕЈЏЕРА УДАРИЛА СТРУЈА У ПАРАЋИНУ: Попео се на вагон воза - хитно пребачен у болницу
25. 07. 2021. у 21:11

ТРАГЕДИЈА НА АВАЛСКОМ ПУТУ: Мотоциклиста (35) се закуцао у камион и погинуо
25. 07. 2021. у 16:23

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)