ИСТОРИЈСКИ ДАН ЗА СРБИЈУ! Отвара се деоница аутопута Адрани–Прељина!
26. 06. 2026. у 01:05
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 01:00 >> 01:49
26. 06. 2026. у 00:14 >> 00:14
25. 06. 2026. у 23:57
25. 06. 2026. у 23:43 >> 23:43
Mile
26.07.2021. 15:43
Crnogorci bahato voze.
Šahbaz
26.07.2021. 15:57
@Mile - A srbijanci po zakonu?
Ja
26.07.2021. 16:31
@Šahbaz - Balijo, ne postoje srbijanci, samo Srbi. To si bio i ti pre nego sto si turcinom postao!
Žeksoni
26.07.2021. 16:46
Odgovor ovom Miletu,pre neki dan dečko iz BG-a pokupi onih 5 momaka iz Loznice u Budvi,de se odmah uhvati za Crnogorce, svi bahato voze, svuda
Brane
26.07.2021. 18:45
Baš sam ove godine sa ženom komentarisao kako se u Baru vozači ponašaju nekulturno. Mnogi kad vas vide na pješačkom sviraju i ne usporavaju vožnju. Nekoliko puta sam morao potrčati da me neko ne udari.