ДЕТАЉИ ЈЕЗИВЕ НЕСРЕЋЕ НА ЗВЕЗДАРИ: Мотоциклиста слетео с пута и закуцао се у кућу!

02. 08. 2021. у 12:53

НИКОЛА М. (26) задобио је тешке телесне повреде у недељу око 20 сати када је са мопедом марке "пјађо" слетео су пута у Улици Пиранделова у Малом мокром Лугу на Звездари и ударио у кућу.

ДЕТАЉИ ЈЕЗИВЕ НЕСРЕЋЕ НА ЗВЕЗДАРИ: Мотоциклиста слетео с пута и закуцао се у кућу!

Фото: Depositphotos

Повређени младић је са повредама главе опасним по живот превезен у Ургентни центар.

Према незваничним информацијама, несрећа се догодила када је Никола возећи из смера Булевара краља Александра изгубио контролу над мопедом слетео с пута и ударио у кућу.

- Најпре је мопедом ударио, а потом се и сам закуцао у зид куће. На несрећу није имао кацигу те су повреде главе биле језиве. Ограничење брзине на том делу пута је 30 километара на сат, не знам којом је брзином он ишао али свеједно са којом год брзином да се закуцаш у бетонски зид је страшно - рекао је очевидац језиве сцене.

Према његовим речима, глава мотоциклисте услед ударца је била изобличена, те је наводно без свести превезен у Ургентни центар.

Он је хитно превезен на реанимацију и тренутно се налази на одељењу Шока А.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

Драма у дому певача: Марка Булата жена пријавила за насиље