УХАПШЕН КАМИОНЏИЈА КОЈИ ЈЕ УСМРТИО БИЦИКЛИСТУ КОД ВРШЦА: Побегао са места несреће, полиција га нашла у Београду
У ЗАЈЕДНИЧКОЈ акцији београдске и вршачке полиције, ухапшен је возач камиона М. М. (45) из Београда, за ког се сумња да је јуче усмртио бициклисту Стевана Н. (34) из вршачког села Павлиш, а потом побегао са места несреће.
Фото: В. Митрић
Због постојања основа сумње да је извршио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружања помоћи повређеном лицу у саобраћајној незгоди, њему је одређено задржавање од 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен јавном тужиоцу.
Ова трагедија догодила се у уторак ујутру, на путу између насеља Уљма и Николинци. Бициклиста је од задобијених повреда преминуо на лицу места. Полиција је убрзо након тога идентификовала и пронашла возача камиона, који се крио у Београду.
Препоручујемо
УДЕС НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ: Повређен мотоциклиста, обустављен саобраћај!
04. 08. 2021. у 12:30
ВОЗИЛА У РИКВЕРЦ ПА ОБОРИЛА СТАРИЦУ: Врањанка задобила тешке повреде
04. 08. 2021. у 12:30
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)