УДЕС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Хаос на паркингу испред Скупштине - саобраћај се одвија успорено (ФОТО/ВИДЕО)

М.С.

20. 08. 2021. у 20:51

КОД паркинга испред Народне скупштине сударила су се два аутомобила, марке "бмв 3" и "волво".

УДЕС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Хаос на паркингу испред Скупштине - саобраћај се одвија успорено (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: М. Анђела

Возач црног бмв је, како незванично сазнајемо, излазила из гараже код Скупштине града и налетела на волво који се кретао из правца Теразијског тунела.

Повређених, како сазнајемо није било, али је на колима причињена велика штета.

 

Саобраћај се обавља успорено на Тргу Николе Пашића из правца Булевара краља Александра.

Према незваничним информацијама, vozaч bmv htela je da skrene levo preko pune linije na delu gde nije dozvoljeno skretanje.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (1)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке