НЕСРЕЋА КОД СТАРЕ ПАЗОВЕ: Погинуо младић (25) - слетео са пута и закуцао се у дрво
ВОЗАЧ старости око 25 година настрадао је у саобраћајној несрећи која се догодила око 15.30 сати на путу између Старе Пазове и Голубинца.
Фото: Депоситпхотос
Претпоставља се да је узрок несреће неприлагођена брзина кретања, али шта се тачно десило биће утврђено током истраге која је у току
- Сумња се да је обилазио возила и да је у једном тренутку точковима ухватио песак поред пута и да га је то одвукло. Слетео је с пута и неколико пута се преврну да би на крају ударио у дрво. Претпоставља се да је ишао брзо али постоји могућност и да је имао неки дефект на аутомобилу па да је то узрок језиве несреће - рекао је један од очевидаца.
(Курир)
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ЉИГА: Возач погинуо на лицу места, дете повређено
21. 09. 2021. у 18:28
ТРАГЕДИЈА КОД КРУШЕВЦА: Жена страдала у пожару, ватрогасци још на терену
21. 09. 2021. у 15:22
ТРАГЕДИЈА: Ово су младићи који су погинули у страшној саобраћајној несрећи
21. 09. 2021. у 15:02
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)