ОГЛАСИО СЕ ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ: Ево шта је рекао након смрти оца
ВЛАДИМИР Марјановић преминуо је јутрос у 9 часова у 68. години од срчаног удара, потврдио је његов син Зоран.
Фото: П. Милошевић
– Срце му је отказало. Преминуо је у Земунској болници. Лекари су се борили, два пута су успели да га реанимирају, али трећи пут је изгубио битку – рекао је Зоран Марјановић.
Константовано му је велико оштећење срца, због чега се отежано кретао и имао повремена гушења.
Породица Марјановић је доспела у жижу јавности 2016. године после убиства Зоранове супруге Јелене.
Зоран је оптужен за то убиство и суђење је у току, али Владимир није дочекао његов крај.
Владимир Марјановић је својевремено изјавио да су му здравствени проблеми настали после Јелениног убиства, јер је тешко подносио све што се дешавало његовој породици.
Како је говорио, погодила га је и смрт снаје и то што су се Марјановићи нашли на удару јавности. Изузетно тешко му је, како је наводио, пао и Зоранов боравак у притвору. У том периоду водио је рачуна о унуци и желео да породицу одржи на окупу.
Бонус видео - СНИМАК СА МЕСТА ПУЦЊАВЕ У НОВОМ САДУ: Рањен полицијски инспектор, трага се за нападачем
(Курир)
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)