УДЕС НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ: Две особе тешко повређене (ФОТО)
У УДЕСУ у ком су учествовала три путничка аутомобила који се догодио око 18.30, у месту Прогорелица на Ибарској магистрали, на деоници пута Краљево-Рашка, две особе су тешко повређене и причињена је значајна материјална штета.

Фото: Г.Шљивић
Како се претпоставља, својеврсни карамбол се догодио када је „ауди“, краљевачке регистрације, крећући се из правца Рашке ка Краљеву, према причи очевидаца, у пуној брзини налетео на покварени „фијат пунто“ такође краљевачке регистрације и „форд“ који је покушавао да га одшлепа, а који су се налазили у истој коловозној траци.
Од силине ударца „пунто“ је завршио у оближњем кукурузу, а „ауди“ и „форд“ крај пута са значајним оштећењима.
Овом приликом две особе су задобиле тежке повреде и оне су санитетским возилима транспортоване у Општу болницу „Студеница“ у Краљеву где су и збринуте.
Због удеса и увиђаја саобраћај је на овој, веома прометној деоници Ибарске магистрале једно време био потпуно обустављен, па су се и из оба правца формирале километарске колоне возила.
Препоручујемо

РЕШЕНА МИСТЕРИЈА ТЕЛА У ТАКОВСКОЈ: Велики обрт у истрази, камере откриле све
13. 10. 2021. у 10:24

НАСТАВЉЕНО СУЂЕЊЕ МЛАДЕНУ ГИГИЋУ: Прошао кроз црвено пијан, па усмртио Јовану Петковић
12. 10. 2021. у 16:29

САСЛУШАН ТАКСИСТА КОЈИ ЈЕ "ВУКАО" ТЕЛО: "Нисам осетио да сам прешао преко човека!"
11. 10. 2021. у 16:17

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"
КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.
28. 07. 2025. у 22:12
Коментари (0)