УЖАС У ЧАЧКУ: Пас изуједао двогодишњег дечака
ДВОГОДИШЊЕГ дечака из Врања у петак поподне изуједао је пас док се играо у једној улици у Љубићу.

Фото: В. И.
Дечак је задобио стравичне поведе главе, тачније поглавине, због чега је збринут на одељењу дечје хирургије. Према речима лекара, његово стање је стабилно. Здравствени радници пријемног одељења болнице кажу да се одавно нису сусрели са језивијим призором, пошто је читава глава малишана, изузев лица, била изуједана.
Према првим информацијама, породица дечака је била у гостима у Чачку. Он је у једном тренутку изашао из дворишта и наишао је пас луталица који га је напао. Дечак није ништа могао да уради, а када су наишли одрасли пас је већ побегао.
Дечак је одмах превезен у чачанску болницу. Како сазнајемо, дечак је у суботу био стабилног здравственог стања и није животно угрожен.
БОНУС ВИДЕО:
КУЋА У КОЈОЈ ЈЕ ЗАКОПАН НОВАЦ ЂОКИЋА? Џонић је на овом имању сакрио евре
Препоручујемо

МРТАВ МУШКАРАЦ (37) ЗАТЕЧЕН У АУТОМОБИЛУ: Језива сцена испред поште у Бору
23. 10. 2021. у 10:19

ПОГИНУЛО ТРОЈЕ МЛАДИХ ИЗ СРБИЈЕ: Тешка саобраћајна несрећа у Хрватској
22. 10. 2021. у 17:36

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (2)