УЖАС КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Зупчаник задавио жену - Радница преминула на лицу места!

ПЕДЕСЕТДВОГОДИШЊА жена настрадала је данас на радном месту у фабрици за прераду воћа у Малој Ремети у иришкој општини, потврђено је "Новостима" из Полицијске управе Сремска Митровица.

УЖАС КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Зупчаник задавио жену - Радница преминула на лицу места!

Фото: С.К.

Како незванично сазнајемо, несрећа се догодила када је зупчаник на једној од машина ухватио шал који је жена у том тренутку носила око врата и удавио је.

На лице места изашли су припадници Полицијске управе Сремска Митровица, који су обавестили надлежно тужилаштво.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - СТРАШАН НАПАД НА ЗВЕЗДАРИ: Напао старца на улици - бездушно га оборио на земљу и опљачкао

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ