СТРАВИЧАН НАПАД У БЕОГРАДУ: Мушкарац убоден ножем у врат - Хитно превезен у Ургентни центар!
Н.С. (37) убоден је ножем у врат вечерас око 21 сат на паркингу у Улици кнеза Вишеслава код броја 37 у Раковици!
Фото: Н. Карлић
Према незваничним сазнањима, рањени мушкарац је паркирао свој аутомобил и кренуо у теретану на тренинг. Изненада му је пришао нападач и са леђа га убо у врат, а затим побегао.
Колима хитне помоћи Н.С. је превезен у Ургентни центар где му је указана лекарска помоћ и према последњим информацијама он није животно угрожен.
Полиција је по дојави одмах изашла на лице места и блокирала тај део града у потрази за нападачем. У близини места напада пронађен је и нож којим је Н.С. избоден.
Наводно, избодени мушкарац нема кривични досије. Мотив напада утврдиће полицијска истрага.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - СТРАШАН НАПАД НА ЗВЕЗДАРИ: Напао старца на улици - бездушно га оборио на земљу и опљачкао
Препоручујемо
УЖАС КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Зупчаник задавио жену - Радница преминула на лицу места!
27. 10. 2021. у 20:40
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (1)