ЖЕНА СЛЕТЕЛА С ПУТА, ОСТАЛА НА МЕСТУ МРТВА: Детаљи стравичне саобраћајке на Зрењанинском путу, ватрогасци секли возило (ФОТО)

А.В.

07. 11. 2021. у 16:54

ДАНАС је на Зрењанинском путу, око 14 часова дошло до саобраћајне несреће у којо је погинула женска особа.

ЖЕНА СЛЕТЕЛА С ПУТА, ОСТАЛА НА МЕСТУ МРТВА: Детаљи стравичне саобраћајке на Зрењанинском путу, ватрогасци секли возило (ФОТО)

Фото: Инстаграм/192

У саобраћајној несрећи су учествовала два возила, речено је "Новостима" у МУП-у.

Несрећна жена која је била за воланом једног аутомобила је слетела са пута и преминула на месту.

Ватрогасци су морали да секу преврнути аутомобил да би извукли тело несрећне девојке.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

 

БОНУС ВИДЕО: АУТО УЛЕТЕО У ДЕЧЈИ ПАРК - Повређено дете у Миријеву

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ДРАМУ ЗА МАЈКУ ИЗ СРБИЈЕ: Једно дете јој хоспитализовано у Солуну, друго остало само у Неос Мармарасу