САХРАНА УЧИТЕЉИЦЕ ТИЈАНЕ У ЧЕТВРТАК: Последњи испраћај биће на Градском гробљу у Новом Саду

Љиљана Прерадовић

09. 11. 2021. у 15:05

ОД Тијане Б. (36) учитељице из Новог Сада, трагично настрадала у недељу саобраћајној несрећи на Зрењанинском путу код Каћа, опраштају се колеге и пријатељи.

САХРАНА УЧИТЕЉИЦЕ ТИЈАНЕ У ЧЕТВРТАК: Последњи испраћај биће на Градском гробљу у Новом Саду

Фото: Фејсбук

Тића, како су је звали, биће сахрањена у четвртак, 11. новембра у 11.15 сати на Градском гробљу у Новом Саду.

Од учитељице новосадске осмолетке „Иво Лола Рибар“, опраштају се њене колеге, а на сајту школе, уз њену фотографију, стоји обавештење о њеној смрти.

- Поштоване колеге, ученици и родитељи, са великом тугом и болом обавештавамо вас да је наша учитељица Тијана Билић трагично преминула 7. новембра – пише у обавештењу.

- Почивај у миру драга наша Тијана, заувек ћеш живети у нашем сећању.

Директор школе Саша Гајић је рекао да је Тијана код њих радила као учитељица шест, седам година, а претходно је била ангажована у продуженом боравку.

- Сви смо потрешени трагедијом, она је била одлична у свом послу – рекао је директор Гајић.

- Била је вредна и омиљена, сви у колективу су је волели. Знала је са децом, и деца су њу јако волела. Увек је била срдачна, и о њој заиста могу да кажем све најлепше, брижна и весела особа.

Несрећа у којој је погинула учитељица догодила се када је на њен „рено клио“, налетео Петар К. (21) такође из Новог Сада, који је за воланом „мерцедеса“, како је утврђено тестирањем у Клиничком центру Војводине, био под дејством марихуане и кокаина. Учитељица се враћала кући из посете родбини из околине Зрењанина.

Двадесетједногодишњи возач „мерцедеса“ сомборских регистарских ознака, колима је из правца Новог сада према Каћу управљао са пробном возачком дозволом, аутомобилу је истекла регистрација и са њим у возилу, иако је прописано, није био возач са искуством.

Осим тога, како сазнајемо, претицао је колону и то преко пуне линије. Од силине удара, учитељицин аутомобил је буквално слетео с пута и преврнуо се на кров. Дваедесетједногодишњи возач се сумњичи за тешко дело против безбедности саобраћаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)