БРАТ И СЕСТРА ПОГИНУЛИ У ЈЕЗИВОЈ НЕСРЕЋИ: Детаљи трагедије код Бесног Фока (ФОТО)
ЈУТРОС је на путу за Врбовско, код насеља Бесни Фок дошло до стравичне трагедије у којој су погинули С.С. (14) и Л. З. (22).
Фото: Новости
Како "Новости" сазнају у питању су рођаци, брат и сестра од тетке.
Њих двоје су били у ауту са још две особе, момком В.С. (32) и другарицом погинуле Л.З, до пута за Врбовско, након чега су брат и сестра наставили сами.
Тела су пронађена у каналу пуном воде у раним јутарњим сатима, након што је дежурним службама пријављена несрећа.
Смрскано возило је извучено багером, док су лекарске екипе могле само да констатују смрт.
БОНУС ВИДЕО - УЖАС - Претучен дечак у Краљеву
"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48
"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06
ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)