СМЕЈАЛЕ СМО СЕ И ПЛАКАЛЕ ЗАЈЕДНО: Пријатељи се опраштају од девојке (22) која је погинула са својим братом (14)
ДЕВОЈКА Лола З. стара 22 године погинула је рано јутрос на путу за Врбовски, а са њом је био и њен 14-годишњи брат од тетке С. С.
Фото: Принтскрин/Инстаграм
Њени пријатељи опраштају се на друштвеним мрежама емотивним порукама.
- Зашто ти, зашто? Смејале смо се и плакале заједно. Фалићеш ми много - написала је њена другарица на свом Инстаграм профилу.
Само неколико сати пре него што су погинули у језивој саобраћајној несрећи која се догодила на путу за насеље Врбовски, њих двоје славили су са пријатељима. О томе сведочи последња фотографија коју је девојка објавила на свом Инстаграм профилу, на којој се виде флаше пива и коментар: "Па да кренемо".
БОНУС ВИДЕО - СНИМАК ФИЛМСКЕ ПОТЕРЕ У ЗЕМУНУ:Мушкарац са потернице бежао од полиције, чувари реда му пуцали у гуме
(Телеграф)
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)