ВЕЛИКИ ПОЖАР У НОВОМ САДУ: Горела фабрика воде, има повређених (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ пожар избио је ноћас око 2 сата у фабрици воде на Футошком путу у Новом Саду, а једна особа превезена је у болницу.
Фото: Д.Балшић
Како наводи 192, једна соба је хоспитализована због удисања велике количине дима.
На лицу места било је девет ватрогасних возила, полиција и хитна помоћ.
Пожар је избио у делу зграде где се налази спа центар, а у том тренутку у згради су била два радника која су наводно вршила поправке.
Помоћ су пружили ватрогасци НИС-а и локални ДВД-ови.
БОНУС ВИДЕО: АУТО УЛЕТЕО У ДЕЧЈИ ПАРК - Повређено дете у Миријеву
Препоручујемо
УЖАС У БЕОГРАДУ: Мушкарац скочио са зграде код Ју бизнис центра, Хитна помоћ на терену
16. 11. 2021. у 17:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (1)