ДЕТАЉИ НЕСРЕЋЕ НА МИЛОШУ ВЕЛИКОМ: Слупано седам аутомобила - пука срећа спасила учеснике (ФОТО)
ЛАНЧАНИ удес у коме је учествовало седам аутомобила догодио се у суботу ујутру око 9.30 часова на ауто-путу “Милош Велики”, недалеко од искључења на петљи у Такову, и то у траци која води из правца Љига ка Чачку.

Фото: В.И.
У судару је повређено пет особа, али су, срећом, сви прошли без тежих повреда, односно нико од повређених није животно угрожен, нити међу повређенима има деце.
Према још непотврђеним информацијама, до удеса је дошло када су се два возила кретала претицајном траком и том приликом се сударила, а потом су се оба закуцала у трећи аутомобил. Возила у удесу убрзо су стигла и преостала четири аутомобила, која, највероватније, због клизавог коловоза нису на време могла да закоче и избегну удес. Усред велике брзине поједини аутомобили су се октретали на ауто-путу, а један ауто се запалио.

Фото: В.И.
Претпоставља се да је узрок незгоде клизав коловоз.
Полиција је сатима вршила увиђај, саобраћај се одвијао успорено, и то једном коловозном траком, па су се створиле велике гужве.
Препоручујемо

ЛАНЧАНИ СУДАР КОД ЧАЧКА: Несрећа на Милошу Великом - учествовало шест аутомобила
27. 11. 2021. у 09:30

ПРВИ СНИМАК НЕСРЕЋЕ КОД УМКЕ: Преврнуо се аутобус у смеру ка Београду, 10 повређених (ВИДЕО)
26. 11. 2021. у 10:25 >> 10:55

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ НЕСРЕЋЕ КОД УМКЕ: Аутобус јавног превоза преврнут уз пут (ФОТО)
26. 11. 2021. у 10:08

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (2)