ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У БЕОГРАДУ: Једна особа пребачена на реанимацију, друга са тешким повредама у Ургентном центру

Танјуг

08. 02. 2022. у 07:24

У БЕОГРАДУ су се током протекле ноћи догодиле две саобраћајне незгоде у којима су две особе задобиле тешке телесне повреде, речено је у Хитној помоћи

ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У БЕОГРАДУ: Једна особа пребачена на реанимацију, друга са тешким повредама у Ургентном центру

Фото: Новости Онлине

У првој саобраћајној несрећи је тешко повређен мушкарац (63) који је превезен на Војномедицинску академију на реанимацију, док је у другој несрећи повређен мушкарац старости око 50 година који је са тешким телесним повредама превезен у Ургентни центар.

За хитну медицинску помоћ су се током ноћи највише обраћали хронични болесници, а регистрован је и повећан број позива пацијената оболелих од ковида.

Екипе Хитне помоћи су обавиле и око 30 интерклиничких транспорта ковид пацијената.

До 6.00 часова ујутру та служба је имала укупно 110 интервенција, од тога 15 на јавном месту.

БОНУС ВИДЕО: ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД КРУШЕВЦА - Две особе погинуле у судару камиона и аута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!