АУТОБУС УДАРИО РАДНИКА: Несрећа на паркингу фабрике "Леони" у Краљеву
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се под још неразјашњеним околностима догодила јутрос, око 6.30, на паркингу фабрике „Леони“ у Краљеву, како сазнајемо повређен је један радник који је на посао дошао у прву смену.
Г.Шљивић
Њега је, како се претпоставља, сплетом несрећних околности ударио један од аутобуса који превози раднике ове фабрике.
Овом приликом радник је задобио прелом бутне кости и поломљено му је неколико ребара и збринут је у краљевачкој Општој болници „Студеница“.
Више околности под којима се догодила ова несрећа биће познато након истраге која је у току.
Препоручујемо
ЛАНЧАНИ СУДАР НА СМЕДЕРЕВСКОМ ПУТУ: Једна особа повређена у Калуђерици
08. 02. 2022. у 08:45
ПОГИНУО БАРАНИН: Саобраћајна несрећа у Сутомору, тешко повређен и сувозач
07. 02. 2022. у 21:44
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)