ВОЗИО БИЦИКЛ СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА: Полиција санкционисала 449 прекршаја
НА ПОДРУЧЈУ Јужнобачког округуа полиција је 9. фебруара, открила и санкционисала укупно 449 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

Фото Р. Шегрт
Из саобраћаја је искључено 18 возача и шест возила, а задржана су три возача, двојица због вожње под дејством алкохола, а један због понављања прекршаја.
Један од задржаних због вожње под дејством алкохола, терети се и за насилничку вожњу, јер је, у Бачком Петровцу возио бицикл са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се девет саобраћајних несрећа, у којима су три особе лакше повређене. У том интервалу, на подручју Града Новог Сада, догодило се шест саобраћајних несрећа, у којима је једна особа задобила лаке телесне повреде.

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)