ПОЗНАТО СТАЊЕ ДЕВОЈКЕ ПОВРЕЂЕНЕ КОД АЛИБУНАРА: Лекари се и даље боре за Анастасијин живот

ДЕВОЈКА Анастасија Јоцев (19) која је повређена у стравичној несрећи која се прексиноћ догодила код Алибунара у тешком је стању, сазнају "Новости".

ПОЗНАТО СТАЊЕ ДЕВОЈКЕ ПОВРЕЂЕНЕ КОД АЛИБУНАРА: Лекари се и даље боре за Анастасијин живот

Фото: Приватна архива

Како нам је речено из панчевачке болнице, где се она налази, девојка је у веома тешком стању и лекари се и даље боре за њен живот.

На друштвеним мрежама њени пријатељи апелују на све који желе да помогну и дају крв за Анастасијин опоравак, било где се они налазе. 

Подсетимо, у стравичном судару аутомобила и трактора, који се догодио у суботу на недељу, око поноћи, на улазу у јужнобанатску варошицу Алибунар, на лицу места је погинуо млади адвокат из тог места Зоран А. (32), док је његов пријатељ Владимир М. (40) подлегао повредама на путу до болнице у Панчеву. 

Фото: Приватна архива

Брат и сестра, који су се такође налазили у аутомобилу смрти, тешко су повређени, али нису животно угрожени, док је тракториста Е. Т. остао неповређен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне