ГРОБНА ТИШИНА У ЧИТЛУКУ: Трагови детонације и поломљено стакло на месту где је Саша (52) активирао бомбу (ФОТО/ВИДЕО)
НА месту где је пре 24 сата од детонације ручне бомбе погинуо Саша Недељковић (52) из Крушевца остали су трагови несреће, ситни остаци поломљених прозора од путничког возила у коме је несрећни човек одузео себи живот.

Фото: С. Б.
У порти Цркве Свете Тројице у Читлуку гробна је тишина. Супруга В. Н.(48), која је чудом преживела експлозију тако што је, како су “Новости” објавиле, у задњи час успела да откључа возило и практично падне испод аута, радила је као куварица.
Вредна жена дошла је кобног јутра из треће смене, а муж ју је чекао.
- Њих двоје су у браку четири године, а познају се пет, прича се да је љубомора разлог целој овој несрећи - каже извор “Новости”. - Сачекао је жену да дође с посла, где ради као куварица, потом је рекао да се провозају њеним колима. Она је возила, а он био на месту сувозача. У тим колима ју је тукао, она је била крвава, а успут су видели и таксисту. Претио је да ће их убити, извадио бомбу и активирао.
В. Н. је покушала да га одговори, али, нажалост, муж је није послушао.
Препоручујемо

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (0)