"БМВ" СМРСКАН ДО НЕПРЕПОЗНАТЉИВОСТИ: Код Старе Пазове погинула два млађа мушкарца, мештани кажу - ишли су 200 на сат! (ВИДЕО)

Татјана Марковић

26. 03. 2022. у 23:59

У СТРАВИЧНОЈ саобраћајној несрећи код Старе Пазове у петак око 18.45 сати погинуле су два мушкарца из Сурдука надомак Старе Пазове, а како се незванично сазнаје ради се о Предрагу Д. и његовом пријатељу.

БМВ СМРСКАН ДО НЕПРЕПОЗНАТЉИВОСТИ: Код Старе Пазове погинула два млађа мушкарца, мештани кажу -  ишли су 200 на сат! (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Instagram/192_rs

До трагедије је дошло на путу Сурдук - Белегиш, када је аутомобил БМW 5 ударио у трактор са приколицом, који се кретао испред њега.

- Живот су изгубили возач и сувозач из кола, а реч је о двојици млађих мушкараца из Сурдука. Возач трактора и мушкарац који је био са њим су повређени - причају житељи Белегиша и Сурдука.

Према њиховим речима, БМW је у тренутку несреће ишао огромном брзином.

- Кажу да је возио скоро 200 на сат. Закуцао се отпозади у приколицу, на којој су била дрва. Дрва су полупала шоферку, практично су улетела кроз њу. Чули смо да су возач и сувозач имали језиве повреде главе - каже извор.

Саговорници додају и да су чули да су настрадали мушкарци кренули из Сурдука, али није им познато где.

- Прича се да су попили мало, веселили се и да су онда негде кренули. Један погинули је мештанин и то је Предраг Д. и он је био на месту сувозача, а друг погинули, који је возио, се ту доселио пре извесног времена, ваљда је купио кућу ту - причају житељи села.

Према њиховим речима, чули су да је трактор био прописно обележен, али да га возач БМW због превелике брзине није уочио на време, односно није могао да укочи, због чега је ударац био страховит.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)