САДА ЈЕ ЗАУВЕК ЗАСПАЛА: Мала Теодора (5), тешко повређена у саобраћајној несрећи, сахрањена у Пироту

Е. Х.

29. 03. 2022. у 16:23

НА РОМСКОМ гробљу у пиротском насељу Нова Мала, сахрањена је петогодишња Теодора Бајрамовић , која је 24. марта,тешко повређена у саобраћајној несрећи у главној улици овог насеља.

САДА ЈЕ ЗАУВЕК ЗАСПАЛА: Мала Теодора (5), тешко повређена у саобраћајној несрећи, сахрањена у Пироту

Фото: Е. Х,

Истрага о овом трагичном случају је у току. Незванично, несрећа се десила, када је на њу, на улици, налетео аутомобил и ударио је.

Са повредама опасним по живот, примљена је у пиротску болницу где јој је указана прва помоћ, а затим упућена у нишки УКЦ. Лекари су се два дана и ноћи борили за живот девојчице, нажалост , због тешких повреда главе није јој било спаса.

Испратили су је у вечни сан, како су написали на читуљи, отавц, мајка, браћа, сестре, баба, деда, родбина и пријатељи. Уз породицу Бајрамовић, сахрани су присуствовали многобројни житељи овог насеља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

РАТ У ХРВАТСКОЈ ИХ РАЗДВОЈИО: Глумац ћерку није видео пет година - потресни детаљи из живота Бориса Комненића