СУПРУГА ПОГИНУЛОГ РУДАРА НЕНАДА У СУЗАМА: Синоћ сам га испратила на посао и пољубио ме, а сад га нема (ВИДЕО)
САЊА Тривунац, супруга погинулог рудара Ненада Тривунца, подсећа се последњег дана проведеног са мужем и оцем њене деце.

Фото: Новости/Приватна архива
- Синоћ сам га испратила на посао, пољубио ме, као и увек. Децу је љубио хиљаду пута, цео дан смо били заједно и никад нам лепше није било. Толико нам је био леп дан заједно. Цео дан смо били заједно и никад нам лепше није било. Толико је био леп дан... Заједно. За памћење. Баш смо се чудили како су нам деца срећна и задовољна, а сад га нема. Јутрос ми се није јавио кад је изашао - у сузама прича Сања.
Каже да није посумњала да се нешто страшно десило док јој није зазвонио телефон.
- Јетрва ме звала. Њој је јавио супруг, његов рођени брат - рекла је она.
Сањина и Ненадова деца су мала - једно има четири, а друго осам година.

Фото: Приватна архива
Ненад је кренуо у ноћну смену са колегом. Колега је преживео, али Ненад није.
Подсећамо, лоше вести из Алексинца данас су пробудиле Србију. Oсам рудара је страдало, док је најмање 20 њих повређено у руднику мрког угља "Соко" код Сокобање. Саопштена су имена погинулих. Ресорна министарка рекла је да у руднику није дошло до експлозије, већ да су се рудари угушили због високе концентрације метана.
Због несреће у руднику мрког угља "Соко", у којој је погинуло осам рудара, од којих су шест из Алексинца, у тој општини је проглашен Дан жалости.
Препоручујемо

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДАЛИБОР ЈЕ НАЈВИШИ ЧОВЕК У СРБИЈИ: Стопало му дуго скоро пола метра, а ево колико је он висок (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВИШИ човека Србије Далибор Мицић постаје све познатије име света филма и маркетинга.
20. 05. 2025. у 13:28
Коментари (1)