"НИСУ ЗНАЛИ ШТА ИХ ЈЕ СНАШЛО!" Зоран је помагао настрадалим рударима - Синоћ су се сви смејали, а данас су угушени (ВИДЕО)
ЈОВИЋ Зоран који је помагао рударима коју су страдали јутрос у Алексинцу и извлачио их из јаме, каже да су рудари били ошамућени метаном и да их је метан угушио.

Фото: Новости
- Они су били ошамућени метаном и нису били свесни шта причају. Нису знали шта их је снашло. Кажу да је пао угаљ и притисак је изгурао метан из откопа и буквално их је подавио метан. Нису они имали видљиве повреде, били су угушени - каже Зоран.
Каже да не памти да је таква шала била у руднику као синоћ на рапорт.
- Сви су се смејали и шалили као да су предосетили трагедију - рекао је он.
Подсећамо, лоше вести из Алексинца данас су пробудиле Србију. Oсам рудара је страдало, док је најмање 20 њих повређено у руднику мрког угља "Соко" код Сокобање. Саопштена су имена погинулих. Ресорна министарка рекла је да у руднику није дошло до експлозије, већ да су се рудари угушили због високе концентрације метана.
Због несреће у руднику мрког угља "Соко", у којој је погинуло осам рудара, од којих су шест из Алексинца, у тој општини је проглашен Дан жалости.
Препоручујемо

НЕЗАПАМЋЕНА ГЛУПОСТ НА ФРОНТУ: Украјински војник ушао у кућу коју држе руске снаге само због једне ствари
БОРАЦ украјинских оружаних снага грешком је ушао у кућу у доњецкој Новооленовки, коју су заузели руски војници, након чега је заробљен, рекао је данас припадник руског 33. мотострељачког пука групе снага Центар Мурат Гаџикурбанов.
22. 05. 2025. у 21:27

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

Цеца одговорила на оптужбе Ханке Палдум
ПЕВАЧИЦА Ханка Палдум недавно је оптужила колегиницу Светлану Цецу Ражнатовић да јој је без питања узела песме.
22. 05. 2025. у 11:07
Коментари (0)