ВАТРОГАСЦИ ПРОНАШЛИ УГЉЕНИСАНО ТЕЛО: Детаљи пожара у Београду, девојка хитно пребачена на ВМА

10. 04. 2022. у 07:49

У ПОЖАРУ који је синоћ избио на Вождовцу једна особа је страдала, а једна је повређена.

ВАТРОГАСЦИ ПРОНАШЛИ УГЉЕНИСАНО ТЕЛО: Детаљи пожара у Београду, девојка хитно пребачена на ВМА

Фото: Д. Миловановић

Пожар у Улици митрополита Павла Ненадовића избио је синоћ око два часа.

Пожар је угашен, а према информацијама Градске службе за хитну медицинску помоћ, пронађено је једно угљенисано тело.

Фото: Д. Миловановић

Двадесетчетворогодишња женска особа је превезена на токсикологију ВМА.

У Хитној помоћи кажу да се и њихова екипа нагутала дима.

Фото: Д. Миловановић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: Време је да се прогоне људи

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.

22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЛЕТО КАДА СУ НАУЧИЛИ ДА ПЛИВАЈУ – ЧАК 85 МАЛИШАНА У ЉИГУ ТРЕНИРАЛО СА НИКОЛОМ РАЂЕНОМ