УЖАС КОД БЕЧЕЈА: Старија жена шетала средином пута, прегазила је два возила!

Татјана Марковић

03. 05. 2022. у 02:20

НА путу Бечеј-Бачко Петрово Село вечерас је дошло до тешке несреће у којој је смртно страдала старија женска особа.

УЖАС КОД БЕЧЕЈА: Старија жена шетала средином пута, прегазила је два возила!

Foto: Profimedia

Како сазнаје 192_рс, по речима очевидаца, на жену је док је шетала средином пута налетела прво "опел корса", а потом ју је прегазило још једно возило. Смрт је констатована на месту.

Иначе возачи су синоћ на истом месту приметили несрећну жену како шета путем, а чак су и обавестили једни друге путем Вибер групе, упозоравајући да би могло доћи до трагичних последица. Њихове црне слутње нажалост су се вечерас обистиниле.


Истрага ће показати да ли је страдала сама скочила под возило у намери да изврши самоубиство или је у питању несрећни случај.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ХИТНО: Шешељ открио шта је неопходно