САОБРАЋАЈНА НЕЗГОДА У ЛЕБАНУ: Двојица повређених младића ван животне опасности

И. М. - Д. М.

13. 05. 2022. у 21:50

ДВОЈИЦА повређених младића који су тешко повређени у саобраћајној незгоди у Лебану, када су аутомобилом слетели у корито реке Јабланице, нису животно угрожени. Један је збринут у лесковачкој Општој болници, а други у Универзитетском клиничком центру у Нишу.

САОБРАЋАЈНА НЕЗГОДА У ЛЕБАНУ: Двојица повређених младића ван животне опасности

Д.Н.

Двадесетседмогодишњи Д. Б. налази се у јединици интензивног лечења на нишкој Клиници за анестезију и интензивну терапију. Он има прелом шест ребара на левој страни грудног коша и површне повреде лица и главе. 
Према речима лекара пацијент је свестан, комуникативан, хемодинамски и респираторно стабилан. 
Његов вршњак З. С. из Лебана задржан је на Одељењу хирургије болнице у Лесковцу због нагњечења главе и грудног коша, прелома подлактице леве руке и крвних подлива у пределу лица.
 
Саобраћајна незгода се догодила у четвртак око 23 часа када је возач "мерцедеса" изгубио контролу над возилом и слетео у корито реке Јабланице на месту где је обала веома стрма што је и довело до тешких телесних повреда младића који је био за воланом и његовог сувозача.
 
Званичних информација о узроку незгоде засада нема, али се спекулише да је до ње дошло због брзине која није прилагођена условима пута. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)