ОВО ЈЕ БИВША МИСИЦА КОЈА ЈЕ ПОГИНУЛА У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Мирјана страдала у судару са камионом код Шимановаца (ФОТО)
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи која се јуче догодила на путу Прхово-Шимановци живот је изгубила Мирјана Стојановић, мис фотогеничности и финалисткиња избора за Мис Србије 2007. године.

Фото: Фејсбук/Miss Serbia
Аутомобил "голф" којим је она управљала сударио се камионом, а од задобијених повреда Мирјана је преминула на месту несреће.
Од ње се на друштвеним мрежама опростила Миланка Ђорђевић, власница агенције "Мисс Yу".
Мирјана је била финалисткиња првог званичног одржаног избора Мисс Србије, давне 2007. године, када је имала само 19 година.
Касније је освојила титулу Мисс фотогеничности.
БОНУС ВИДЕО: ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД РИПЊА - Сударила се два аутомобила, мушкарац погинуо на месту
Препоручујемо

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)