СУДАР У ЦЕНТРУ ЛОЗНИЦЕ: Мотоциклиста налетео на аутомобил
У ЦЕНТРУ Лознице, на раскрсници улица Јована Цвијића и Светога Саве, сударили су се мотоцикл и „шкода“, нешто после осам часова.

Фото: В. М.
Возач мотоцикла је пао од удара и завршио на коловозу, али је, срећом, како нам је речено у полицији, претрпео лакше повреде.
Возач „шкоде“ је излазио из Улице Светога Саве у намери да се укључи у Улицу Јована Цвијића којом се кретао мотоциклиста. Уследио је судар. После увиђаја биће јасно ко је крив.
Препоручујемо

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У ПАНЧЕВУ: Мушкарац погинуо на раскрсници
26. 05. 2022. у 13:26 >> 13:29

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ИДВОРУ: У судару једно лице изгубило живот
26. 05. 2022. у 10:07

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)