МАЈКА И СИН СЕ УТОПИЛИ НА АДИ? Извучена два тела, оставили опроштајно писмо!
НА Ади Циганлији, код једног угоститељског објекта, јуче је испливало тело жене одевене у розе. На истом месту је убрзо испливало још једно тело, мушкарца Д.Т (46). Незванично, реч је о мајци и сину.

Д.Н.
Како се незванично сазнаје, тело жене из Саве је извучено око 12.30 сати, а два сата касније и тело, како се сумња њеног сина.
- Тела су нађена јуче и пренета су на Институт за судску медицину како би се утврдио идентитет али и узрок и време смрти. Према досадашњим информацијама, претпостваља се да да је реч о мајци и сину . рекао је извор.
Случај је преузела Полицијска станица Чукарица која је проналаском тела покренула истрагу.
- Наводно мајка и син су оставили опроштајно писмо. Међутим, шта се тачно и како догодило као и о коме је тачно реч биће утврђено истрагом која је у току - додао је саговорник.
Тело жене извучено је јуче из Саве на Обреновачком друму у Макишу, а таман је полиција завршавала увиђај пријављено је да је још једно тело закачено за сплав у близини.
БОНУС ВИДЕО - РУСКИЊА ПОГИНУЛА У МЕЛЕНЦИМА: Пијани и дрогирани мештанин закуцао се у њен ауто на семафору
(Информер)

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)