ДВА ПАЦИЈЕНТА НА РЕАНИМАЦИЈИ: Познато стање 10 особа повређених у саобраћаној несрећи код Алексинца
ОД ДЕСЕТОРО повређених у саобраћаној несрећи која се, око 17 часова, догодила у месту Суботинац код Алексинца, на путу Алексинац – Сокобања, четворо је хоспитализовано у Ургентном центру Клиничког центра Ниш.
Фото: Д.А.
Како сазнају "Новости", два пацијента су на одељењу реанимације и задобили су тешке телесне повреде, док су два повређена лица на одељењу интервенција Ургентног центра. Свесни су, комуникативни и стабилни.
Незванично, сви повређени који су смештени у болници у Алексинцу, у стабилном стању. У питању су лакше телесне повреде и они нису животно угрожени.
Подсетимо, у тешкој саобраћајниј несрећи на путу Алексинац – Сокобања погинула је једна, а повређено десет особа. Несрећа се догодила када су се, из за сада неутврђених разлога, сударили комби и путничко возило. Од јачине судара комби је делом смрскан, а аутомобил се преврнуо на кров.
БОНУС ВИДЕО - ДЕСЕТОРО ПОВРЕЂЕНО, ПОГИНУЛА ЈЕДНА ОСОБА: Тешка саобраћајна несрећа на путу Алексинац - Сокобања
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)