"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Човек који се убио испред ковинског Дома здравља имао корону, а није хтео да се лечи?

Ј.И.

28. 06. 2022. у 11:17

С. М. из Ковина, стар 78 година, убио се јутрос испред Дома здравља у Ковину пререзавши себи ножем врат, а као могући мотив самоубиства издваја се чињеница да је био заражен короном, сазнају „Новости“.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Човек који се убио испред ковинског Дома здравља имао корону, а није хтео да се лечи?

Фото: ДЗ Ковин

Према нашим сазнањима, након што је установљено да је позитиван на коронавирус, мушкарац је одбио лечење. Када је изашао испред Дома здравља, у оближњем парку пререзао је себи врат ножем. Наводно, има и неколико очевидаца који су приметили човека с ножем у руци, и позвали помоћ.

Лекари Хитне помоћи, која је стигла убрзо, могли су само да констатују смрт која је, највероватније, уследила због искрварења услед повреда главних артерија.

Све се одиграло јутрос око 6.30 часова.

У Вишем јавном тужилаштву у Смедереву потврђено нам је да је несумњиво реч о самоубиству, и да неће бити обављена обдукција. Узете су изјаве сведока и породице С. М.

Увиђај је обавила Полицијска управа Панчево.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!