КОЛА СУ ПРЕЛЕТЕЛА ОГРАДУ И ЗАВРШИЛА У ДВОРИШТУ: Инцидент у Београду, разваљено све, делови аутомобила по путу
НЕСВАКИДАШЊА саобраћајна несрећа догодила се данас у Београду, у насељу Беле воде.
Фото: Фејсбук принтскрин/Serbia Live - Beograd
Како се преноси на друштвеним мрежама, у Водоводској улици аутомобил "хјундаи" је улетео у двориште куће.
Кола су потпуно развалила ограду и слетела у двориште куће и права је срећа да нико није озбиљније повређен.
Према првим информацијама на аутомобилу су отказале кочнице, па је возило прво је ударио у бели ауто, а затим улетело у двориште.
Остала је потпуно разваљена улична ограда, као и делови кола расути по путу.
Препоручујемо
ПОГИНУО ДОК ЈЕ ПРЕТРЧАВАО ИБАРСКУ МАГИСТРАЛУ: Тешка саобраћајна несрећа у Краљеву
04. 07. 2022. у 14:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)