СТРАШАН ПОЖАР НА ВИДИКОВЦУ: Изгорео стан на осмом спрату зграде, једна особа страдала
У ВЕЛИКОМ пожару који се јутрос догодио на Видиковцу, у солитеру на адреси Видиковачки венац 37, смртно је страдала једна особа.

Петар Милошевић
Успаничене комшије су изашле на прозоре и посматрале ватрену стихију
Ватрена стихија, чији узрок још није познат, захватила је стан на осмом спрату ове зграде, а успаничене комшије су изашле на прозоре зграде и посматрале беспомоћно како пожар гута стан њихових комшија.
Убрзо су на лице места стигли ватрогасци, полиција и Хитна помоћ, а осам екипа ватрогасаца је успело брзо да савлада пожар.
На несрећу, једној особи није било помоћи, и она је смртно страдала, највероватније од последица гушења димом.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
У ГАШЕЊУ УЧЕСТВОВАЛО ВИШЕ ОД 10 ЕКИПА: Пожар у Радановачкој шуми код Суботице
Препоручујемо

ТРАЖИЛИ МУ ДА ПРОГЛАСИ ВАНРЕДНУ СИТУАЦИЈУ: Бајден - Климатска криза је хитан случај
20. 07. 2022. у 22:49

ПОЖАР НА КОШУТЊАКУ: Дим се видео из свих делова Београда, са ватреном стихијом се борило 25 ватрогасаца (ВИДЕО)
20. 07. 2022. у 21:14 >> 22:58

НАЈЛЕПША ФОТКА СА ЛЕТОВАЊА: Тата Новак са Стефаном - ово ће мали наследник сигурно памтити
20. 07. 2022. у 08:19 >> 08:19

КРШТЕЊЕ У БЕОГРАДУ О КОМ СЕ ПРИЧА: Торта као Храм Светог Саве - и то није све (ВИДЕО)
19. 07. 2022. у 18:04

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)