ПОВРЕЂЕНЕ ЧЕТИРИ ОСОБЕ: Саораћајна несрећа на Ибарској магистрали код варошице Ушће (ФОТО)
У САОБРАЋАЈНОМ удесу који се под још неразјашњеним околностима догодио у петак, око 22.30, између Полумира и Бресника на Ибарској магистрали, на деоници пута Краљево-Ушће, повређене су четири особе и причињена је знатна материјална штета.

Фото: Г.Шљивић
Како се претпоставља, удес се догодио када је аутомобил „фијат панда“ краљевачке регистрације, крећући се од варошице Ушће у Ибарској клисури према Краљеву, из још непознатих разлога прешао у леву коловозну траку и директно се сударио са „фијатом пунто“, такође краљевачких регистарских ознака, који је долазио из супротног правца.
Том приликом повређене су четири особе које су са два санитета превезене у Општу болницу „Студеница“ у Краљеву.
Због удеса и увиђаја саобраћај је на овој, веома прометној деоници Ибарске магистрале једно време био потпуно обустављен, а потом се одвијао наизменично једном коловозном траком.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)