ПРЕТУКАО СТАРИЦУ, ПА ПОКУШАО ДА ЈЕ СИЛУЈЕ: Језиви злочин у Малом Зворнику, одбранила се од насилника

В. Митрић

09. 08. 2022. у 17:26

МАЛОЗВОРНИЧКИ полицајци , брзим радом, ухапсили су Г. П. (39) из околине тог места, због постојања сумње да је учино кривично дело силовање у покушају.

ПРЕТУКАО СТАРИЦУ, ПА ПОКУШАО ДА ЈЕ СИЛУЈЕ: Језиви злочин у Малом Зворнику, одбранила се од насилника

Фото: В. Митрић

Он се сумњичи да је, током прошле ноћи, ушао у кућу осамдесетдвогодишње жене у околини Малог Зворника, задао јој више удараца и покушао да је силује.

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Шапцу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

Тужилац ће, после саслушања, да одлучи да ли ће од судије за предходни поступак да затражи одређивање притвора осумњиченог.

Како "Новости" сазнају драма се одвијала у једном од сокака села Брасине, надомак Зворника.

Старица и дупло млађи мештанин су комшије. Према нашим сазнањима, имају, од раније, неке неразјашњене имовинско-правне односе. Осумњичени је, како смо обавештени, "отишао код старице и после ударања, како је је навела полиција, покушао је да је силује".

- Старица се жустро борила против кабадахије и насилника, јаукала је и запомагала, што је, срећом, чуо комшија, који је претрао код старице кући и затекао сцену у којој млађи комшија покушава да је силује - сазнајемо у комшилуку.

- Комшија је позвао полицију, која је брзо стигла и осумњиченом ставила лисице на руке.

Старица је, и даље, "ван себе". Није могла ни да наслути овако нешто, као и други мештани. Ухапшени није познат био полицији ни по каквим изгредима. 

БОНУС ВИДЕО: "БИО ЈЕ ЈЕДИНАЦ, ЗАШТО МИ ГА БОГ УЗЕ" - Лелек и сузе Андријине мајке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ХАОС НА МАСТЕРСУ У РИМУ! Фудбалски навијачи прекинули АТП турнир (ФОТО)