ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА: Детаљи тешке саобраћајне несреће у Бољевцима
НА лицу места, у Бољевцима, Хитна помоћ и ватрогасци. Погинула је једна особа, а има и тешко повређених.

Фото: С. Б.
У улици Мира у Бољевцима у раним јутарњим часовима дошло је до тешке саобраћајне несреће.
Према првим информацијама, једна особа је страдала, а има тешко повређених лица.
Како сазнајемо, на лицу места су екипе Хитне помоћи и ватрогасци.
Саобраћај је заустављен.
Увиђај у току.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
ТРАГЕДИЈА У ВРАЊУ: Старија жена изгорела у пожару
Препоручујемо

ПЕТ ОСОБА ПОВРЕЂЕНО У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Судар код Крагујевца, увиђај у току!
08. 08. 2022. у 22:58

ОВО ЈЕ ЋЕРКА ЈОВАНА МЕМЕДОВИЋА: Ретко је виђамо, а краси је ИЗРАЗИТА лепота
09. 08. 2022. у 08:33

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)