УПУЦАО САМ СЕБЕ? Мушкарац рањен у Земуну после операције и даље је у тешком стању

27. 08. 2022. у 09:56

Њ. Б. (42) који је синоћ упуцан у кући у Хемингвејевој улици у Земуну, највероватније је сам себе упуцао.

УПУЦАО САМ СЕБЕ? Мушкарац рањен у Земуну после операције и даље је у тешком стању

Д.Н.

Како сазнајемо, он је и након операције у тешком стању.

У току дана, Њ. Б. је са пријатељима, са којима је у био у друштву, конзумирао већу количину алкохола, након чега је извадио пиштољ, који је случајно опалио, и на тај начин сам себе повредио.

Он је од раније познат полицији.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО:

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ВРАЊА: Једна особа погинула у судару аутобуса и аутомобила

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!