СУДАР АУТОМОБИЛА И КАМИОНА КОД МЕСТА БАРЕ: Две особе повређене, саобраћај у прекиду
ДВЕ особе повређене су у судару теретњака и путничког аутомобила, који се догодио у суботу око 14 часова на државном путу од Коловрата према Јабуци у месту Баре, сазнају "Новости".

Фото: А. Ровчанин
Повређена лица налазила су се у аутомобилу "Дачиа" београдских регистарских ознака који се сударио са камионом.
Под којим околностима је дошло до незгоде, знаће се након што увеђај обаве припадници пријепољске Саобраћајне полиције.
Саобраћај на овој деоници пута, који води ка граници са Црном Гором тренутно је у прекиду, због увиђаја.
БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ - Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор
Препоручујемо

РАСКИД ПРЕКО ТЕЛЕФОНА: Бивши дечко Ане Ивановић није поднео што га је оставила
01. 10. 2022. у 10:58 >> 11:08

МУП СЕ ОГЛАСИО ВАЖНИМ САОПШТЕЊЕМ: Упутили апел грађанима након тешке недеље на путевима
01. 10. 2022. у 14:41

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)