СУДАР ТАКСИЈА И ВОЗИЛА ХИТНЕ ПОМОЋИ: Једна особа повређена у саобраћајној несрећи на углу Таковске и Булевара
НА углу Таковске улице и Булевара краља Александра у четвртак у 23.30 часова догодила се саобраћајна несрећа када су се сударили такси и возило Хитне помоћи.

Foto: Profimedia
За сада није јасно како је дошло до удеса, а на лице места је стигло друго санитетско возило како би указало прву помоћ.
Према првом информацијама, једна особа лакше је повређена.
БОНУС ВИДЕО -ДА СРЦЕ ПУКНЕ: Малу Петру испраћају на вечни починак
(Курир)
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)